conti_htd3112515
conti_htd3112515_2
conti_htd3112515
conti_htd3112515_2
CONTI HTD 1125 3M 15 Conti Synchrobelt tandriem - HTD3112515
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1125
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1125 mm
  • Aantal tanden: 375
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD3112515
Lengte
1125
Steek
3 mm
Breedte
15 mm
Nominale lengte
1125 mm