conti_htd8108030cxa
conti_htd8108030cxa_2
conti_htd8108030cxa
conti_htd8108030cxa_2
CONTI HTD 1080 8M 30 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - HTD8108030CXA
 204,56 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 48.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 09/06/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1080
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 1080 mm
  • Aantal tanden: 135
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817042741
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD8108030CXA
Lengte
1080
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
1080 mm