conti_htd8108020cxp
conti_htd8108020cxp_2
conti_htd8108020cxp
conti_htd8108020cxp_2
CONTI HTD 1080 8M 20 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD8108020CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1080
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 1080 mm
  • Aantal tanden: 135
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817052283
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD8108020CXP
Lengte
1080
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
1080 mm