conti_htd8106430
conti_htd8106430_2
conti_htd8106430
conti_htd8106430_2
CONTI HTD 1064 8M 30 Conti Synchrobelt tandriem - HTD8106430
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1064
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1064 mm
  • Aantal tanden: 133
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD8106430
Lengte
1064
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1064 mm