conti_htd310419
conti_htd310419_2
conti_htd310419
conti_htd310419_2
CONTI HTD 1041 3M 9 Conti Synchrobelt tandriem - HTD310419
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1041
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1041 mm
  • Aantal tanden: 347
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD310419
Lengte
1041
Steek
3 mm
Breedte
9 mm
Nominale lengte
1041 mm