conti_gtr896036
conti_gtr896036_2
conti_gtr896036
conti_gtr896036_2
CONTI GTR 960 8M 36 Conti Falcon PD tandriem - GTR896036
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 960
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 36 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 960 mm
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR896036
Steek
8 mm
Breedte
36 mm
Nominale lengte
960 mm