conti_gtr872036
conti_gtr872036_2
conti_gtr872036
conti_gtr872036_2
CONTI GTR 720 8M 36 Conti Falcon PD tandriem - GTR872036
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 720
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 36 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 720 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR872036
Steek
8 mm
Breedte
36 mm
Nominale lengte
720 mm