conti_gtr14516620
conti_gtr14516620_2
conti_gtr14516620
conti_gtr14516620_2
CONTI GTR 5166 14M 20 Conti Falcon PD tandriem - GTR14516620
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • High performance-RUBBER-TANDRIEM ontwikkeld voor een reeks extreem veeleisende aandrijvingen
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Compatibel met CTD
  • Geluidsarm
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Beperkt oliebestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 5166
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 5166 mm
  • Aantal tanden: 369
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR14516620
Lengte
5166
Steek
14 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI FALCON PD
Nominale lengte
5166 mm