conti_gtr14432668
conti_gtr14432668_2
conti_gtr14432668
conti_gtr14432668_2
CONTI GTR 4326 14M 68 Conti Falcon PD tandriem - GTR14432668
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 4326
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 68 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 4326 mm
  • Aantal tanden: 309
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR14432668
Lengte
4326
Steek
14 mm
Breedte
68 mm
Nominale lengte
4326 mm