conti_gtr14392068
conti_gtr14392068_2
conti_gtr14392068
conti_gtr14392068_2
CONTI GTR 3920 14M 68 Conti Falcon PD tandriem - GTR14392068
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 3920
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 68 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 3920 mm
  • Aantal tanden: 280
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817583985
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR14392068
Lengte
3920
Steek
14 mm
Breedte
68 mm
Nominale lengte
3920 mm