conti_gtr8100021
conti_gtr8100021_2
conti_gtr8100021
conti_gtr8100021_2
CONTI GTR 1000 8M 21 Conti Falcon PD tandriem - GTR8100021
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 1000
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 21 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 1000 mm
  • Aantal tanden: 125
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817000222
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR8100021
Lengte
1000
Steek
8 mm
Breedte
21 mm
Nominale lengte
1000 mm