conti_dstd8224030
conti_dstd8224030_2
conti_dstd8224030
conti_dstd8224030_2
CONTI DSTD 2240 DS8M 30 Conti Synchrotwin tandriem - DSTD8224030
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 2240
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 2240 mm
  • Aantal tanden: 280
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DSTD8224030
Lengte
2240
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Nominale lengte
2240 mm