conti_dstd8224020
conti_dstd8224020_2
conti_dstd8224020
conti_dstd8224020_2
CONTI DSTD 2240 DS8M 20 Conti Synchrotwin tandriem - DSTD8224020
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 2240
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 2240 mm
  • Aantal tanden: 280
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DSTD8224020
Lengte
2240
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
2240 mm