conti_dstd8160050
conti_dstd8160050_2
conti_dstd8160050
conti_dstd8160050_2
CONTI DSTD 1600 DS8M 50 Conti Synchrotwin tandriem - DSTD8160050
Productomschrijving:
  • Dubbele tandriem voor compacte aandrijvingen met tegenloop
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1600
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 1600 mm
  • Aantal tanden: 200
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DSTD8160050
Lengte
1600
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN
Nominale lengte
1600 mm