conti_dstd8160030cxp
conti_dstd8160030cxp_2
conti_dstd8160030cxp
conti_dstd8160030cxp_2
CONTI DSTD 1600 DS8M 30 CXP Conti Synchrotwin CXP tandriem - DSTD8160030CXP
Productomschrijving:
  • High performance-dubbele tandriem voor hoge toerentallen
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1600
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN CXP
  • Nominale lengte: 1600 mm
  • Aantal tanden: 200
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DSTD8160030CXP
Lengte
1600
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN CXP
Nominale lengte
1600 mm