conti_dstd8100085
conti_dstd8100085_2
conti_dstd8100085
conti_dstd8100085_2
CONTI DSTD 1000 DS8M 85 Conti Synchrotwin tandriem - DSTD8100085
Productomschrijving:
  • Dubbele tandriem voor compacte aandrijvingen met tegenloop
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1000
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 1000 mm
  • Aantal tanden: 125
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DSTD8100085
Lengte
1000
Steek
8 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN
Nominale lengte
1000 mm