conti_dhtd896020
conti_dhtd896020_2
conti_dhtd896020
conti_dhtd896020_2
CONTI DHTD 960 D8M 20 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD896020
Productomschrijving:
  • Dubbele tandriem voor compacte aandrijvingen met tegenloop
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 960
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 960 mm
  • Aantal tanden: 120
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD896020
Lengte
960
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN
Nominale lengte
960 mm