conti_dhtd595025
conti_dhtd595025_2
conti_dhtd595025
conti_dhtd595025_2
CONTI DHTD 950 D5M 25 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD595025
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 950
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 950 mm
  • Aantal tanden: 190
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD595025
Lengte
950
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
950 mm