conti_dhtd888050
conti_dhtd888050_2
conti_dhtd888050
conti_dhtd888050_2
CONTI DHTD 880 D8M 50 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD888050
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 880
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 880 mm
  • Aantal tanden: 110
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD888050
Lengte
880
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
880 mm