conti_dhtd880020
conti_dhtd880020_2
conti_dhtd880020
conti_dhtd880020_2
CONTI DHTD 800 D8M 20 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD880020
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 800
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 800 mm
  • Aantal tanden: 100
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD880020
Lengte
800
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
800 mm