conti_dhtd872030
conti_dhtd872030_2
conti_dhtd872030
conti_dhtd872030_2
CONTI DHTD 720 D8M 30 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD872030
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 720
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 720 mm
  • Aantal tanden: 90
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817059855
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD872030
Lengte
720
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Nominale lengte
720 mm