conti_dhtd865630
conti_dhtd865630_2
conti_dhtd865630
conti_dhtd865630_2
CONTI DHTD 656 D8M 30 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD865630
Productomschrijving:
  • Dubbele tandriem voor compacte aandrijvingen met tegenloop
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 656
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 656 mm
  • Aantal tanden: 82
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD865630
Lengte
656
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN
Nominale lengte
656 mm