conti_dhtd563525
conti_dhtd563525_2
conti_dhtd563525
conti_dhtd563525_2
CONTI DHTD 635 D5M 25 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD563525
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 635
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 635 mm
  • Aantal tanden: 127
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD563525
Lengte
635
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
635 mm