conti_dhtd563515
conti_dhtd563515_2
conti_dhtd563515
conti_dhtd563515_2
CONTI DHTD 635 D5M 15 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD563515
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 635
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 635 mm
  • Aantal tanden: 127
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD563515
Lengte
635
Steek
5 mm
Breedte
15 mm
Nominale lengte
635 mm