conti_dhtd56159cxp
conti_dhtd56159cxp_2
conti_dhtd56159cxp
conti_dhtd56159cxp_2
CONTI DHTD 615 D5M 9 CXP Conti Synchrotwin CXP tandriem - DHTD56159CXP
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • High performance-dubbele tandriem voor hoge toerentallen
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 615
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN CXP
  • Nominale lengte: 615 mm
  • Aantal tanden: 123
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD56159CXP
Lengte
615
Steek
5 mm
Breedte
9 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN CXP
Nominale lengte
615 mm