conti_dhtd142310115cxp
conti_dhtd142310115cxp_2
conti_dhtd142310115cxp
conti_dhtd142310115cxp_2
CONTI DHTD 2310 D14M 115 CXP Conti Synchrotwin CXP tandriem - DHTD142310115CXP
Productomschrijving:
  • High performance-dubbele tandriem voor hoge toerentallen
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 2310
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 115 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN CXP
  • Nominale lengte: 2310 mm
  • Aantal tanden: 165
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD142310115CXP
Lengte
2310
Steek
14 mm
Breedte
115 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN CXP
Nominale lengte
2310 mm