conti_dhtd8224830
conti_dhtd8224830_2
conti_dhtd8224830
conti_dhtd8224830_2
CONTI DHTD 2248 D8M 30 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD8224830
Productomschrijving:
  • Dubbele tandriem voor compacte aandrijvingen met tegenloop
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 2248
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 2248 mm
  • Aantal tanden: 281
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD8224830
Lengte
2248
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN
Nominale lengte
2248 mm