conti_dhtd14189085
conti_dhtd14189085_2
conti_dhtd14189085
conti_dhtd14189085_2
CONTI DHTD 1890 D14M 85 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD14189085
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Dubbele tandriem voor compacte aandrijvingen met tegenloop
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Beperkt oliebestendig
  • Ozonbestendig
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 1890
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 1890 mm
  • Aantal tanden: 135
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD14189085
Lengte
1890
Steek
14 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN
Nominale lengte
1890 mm