conti_dhtd141890115
conti_dhtd141890115_2
conti_dhtd141890115
conti_dhtd141890115_2
CONTI DHTD 1890 D14M 115 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD141890115
Productomschrijving:
  • Dubbele tandriem voor compacte aandrijvingen met tegenloop
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1890
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 115 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 1890 mm
  • Aantal tanden: 135
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD141890115
Lengte
1890
Steek
14 mm
Breedte
115 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN
Nominale lengte
1890 mm