conti_dhtd14177855cxp
conti_dhtd14177855cxp_2
conti_dhtd14177855cxp
conti_dhtd14177855cxp_2
CONTI DHTD 1778 D14M 55 CXP Conti Synchrotwin CXP tandriem - DHTD14177855CXP
Productomschrijving:
  • High performance-dubbele tandriem voor hoge toerentallen
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1778
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 55 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN CXP
  • Nominale lengte: 1778 mm
  • Aantal tanden: 127
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD14177855CXP
Lengte
1778
Steek
14 mm
Breedte
55 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN CXP
Nominale lengte
1778 mm