conti_dhtd141778170
conti_dhtd141778170_2
conti_dhtd141778170
conti_dhtd141778170_2
CONTI DHTD 1778 D14M 170 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD141778170
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1778
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 170 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 1778 mm
  • Aantal tanden: 127
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD141778170
Lengte
1778
Steek
14 mm
Breedte
170 mm
Nominale lengte
1778 mm