conti_dhtd8176050cxp
conti_dhtd8176050cxp_2
conti_dhtd8176050cxp
conti_dhtd8176050cxp_2
CONTI DHTD 1760 D8M 50 CXP Conti Synchrotwin CXP tandriem - DHTD8176050CXP
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • High performance-dubbele tandriem voor hoge toerentallen
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Beperkt oliebestendig
  • Ozonbestendig
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 1760
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN CXP
  • Nominale lengte: 1760 mm
  • Aantal tanden: 220
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD8176050CXP
Lengte
1760
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN CXP
Nominale lengte
1760 mm