conti_dhtd516909
conti_dhtd516909_2
conti_dhtd516909
conti_dhtd516909_2
CONTI DHTD 1690 D5M 9 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD516909
Productomschrijving:
  • Dubbele tandriem voor compacte aandrijvingen met tegenloop
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1690
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 1690 mm
  • Aantal tanden: 338
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD516909
Lengte
1690
Steek
5 mm
Breedte
9 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN
Nominale lengte
1690 mm