conti_dhtd141610115
conti_dhtd141610115_2
conti_dhtd141610115
conti_dhtd141610115_2
CONTI DHTD 1610 D14M 115 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD141610115
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1610
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 115 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 1610 mm
  • Aantal tanden: 115
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD141610115
Lengte
1610
Steek
14 mm
Breedte
115 mm
Nominale lengte
1610 mm