conti_dhtd5150025
conti_dhtd5150025_2
conti_dhtd5150025
conti_dhtd5150025_2
CONTI DHTD 1500 D5M 25 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD5150025
Productomschrijving:
  • Dubbele tandriem voor compacte aandrijvingen met tegenloop
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1500
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 1500 mm
  • Aantal tanden: 300
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD5150025
Lengte
1500
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN
Nominale lengte
1500 mm