conti_dhtd8128085
conti_dhtd8128085_2
conti_dhtd8128085
conti_dhtd8128085_2
CONTI DHTD 1280 D8M 85 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD8128085
Productomschrijving:
  • Dubbele tandriem voor compacte aandrijvingen met tegenloop
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1280
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 1280 mm
  • Aantal tanden: 160
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD8128085
Lengte
1280
Steek
8 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN
Nominale lengte
1280 mm