conti_dhtd5105025
conti_dhtd5105025_2
conti_dhtd5105025
conti_dhtd5105025_2
CONTI DHTD 1050 D5M 25 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD5105025
Productomschrijving:
  • Dubbele tandriem voor compacte aandrijvingen met tegenloop
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1050
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 1050 mm
  • Aantal tanden: 210
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD5105025
Lengte
1050
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN
Nominale lengte
1050 mm