conti_ctd889636scc
conti_ctd889636scc_2
conti_ctd889636scc
conti_ctd889636scc_2
CONTI CTD 8M 896 36 C10/11 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD889636SCC
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Lengte: 896
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 36 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 896 mm
  • Aantal tanden: 112
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817285872
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD889636SCC
Lengte
896
Steek
8 mm
Breedte
36 mm
Nominale lengte
896 mm