conti_ctd854412cxa
conti_ctd854412cxa_2
conti_ctd854412cxa
conti_ctd854412cxa_2
CONTI CTD 544 C8M 12 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - CTD854412CXA
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Beperkt oliebestendig
  • Lengte: 544
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 544 mm
  • Aantal tanden: 68
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817041676
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD854412CXA
Lengte
544
Steek
8 mm
Breedte
12 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
544 mm