conti_ctd14313637scc
conti_ctd14313637scc_2
conti_ctd14313637scc
conti_ctd14313637scc_2
CONTI CTD 14M 3136 37 C20/25 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD14313637SCC
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Lengte: 3136
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 37 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 3136 mm
  • Aantal tanden: 224
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817284219
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD14313637SCC
Lengte
3136
Steek
14 mm
Breedte
37 mm
Nominale lengte
3136 mm