conti_at586025gen3
CONTI AT586025GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 860 x 25 mm rood
 103,03 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Lengte: 860
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 860 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817100151
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT586025GEN3
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
860 mm