conti_at586016gen3
CONTI AT586016GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 860 x 16 mm rood
 65,96 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 18.
  • Lengte: 860
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 860 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817102780
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT586016GEN3
Steek
5 mm
Breedte
16 mm
Nominale lengte
860 mm