conti_at586012gen3
CONTI AT586012GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 860 x 12 mm rood
 53,58 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 25.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 860
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 860 mm
  • Aantal tanden: 172
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817100144
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT586012GEN3
Lengte
860
Steek
5 mm
Breedte
12 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
860 mm