conti_at57808gen3
CONTI AT57808GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 780 x 8 mm rood
 37,50 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 37.
  • Lengte: 780
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 8 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 780 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817322591
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT57808GEN3
Steek
5 mm
Breedte
8 mm
Nominale lengte
780 mm