conti_at578050gen3
CONTI AT578050GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 780 x 50 mm rood
 171,89 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Lengte: 780
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 780 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817100472
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT578050GEN3
Steek
5 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
780 mm