conti_at578016gen3
CONTI AT578016GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 780 x 16 mm rood
 60,03 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 18.
  • Lengte: 780
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 780 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817103244
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT578016GEN3
Steek
5 mm
Breedte
16 mm
Nominale lengte
780 mm