conti_at550012gen3
CONTI AT550012GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 500 x 12 mm rood
 35,60 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 500
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 500 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817100267
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT550012GEN3
Steek
5 mm
Breedte
12 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
500 mm