conti_at53756gen3
CONTI AT53756GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 375 x 6 mm rood
 18,83 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 41.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 375
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 375 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817322089
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT53756GEN3
Steek
5 mm
Breedte
6 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
375 mm