conti_at52806gen3
CONTI AT52806GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 280 x 6 mm rood
 17,87 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 33.
  • Lengte: 280
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 280 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817322003
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT52806GEN3
Steek
5 mm
Breedte
6 mm
Nominale lengte
280 mm