conti_at5200032gen3
CONTI AT5200032GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 2000 x 32 mm rood
 268,75 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 2000
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 2000 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817103404
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT5200032GEN3
Steek
5 mm
Breedte
32 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
2000 mm